Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zarośle

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

419 000 zł48,50 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 419 tysięcy. Mieszkanie 48,5 m ul. Boenigka 12, olsztyn (jaroty) Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Grudziądz

Stare Lotnisko,Grudziądz(Zarośle + 13 km)

890 zł36 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - kawalerka 36 m Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 36 m , położona na parterze w małej, zadbanej kamienicy. Lokalizacja: >.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dulsk

Dulsk(Zarośle + 23 km)

500 000 zł55 214,13 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 5,9 ha, położoną w miejscowości Dulsk, w pobliżu Golubia-Dobrzynia (woj. kujawsko-pomorskie). W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Olsztynek

Olsztynek(Zarośle + 13 km)

120 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 60 m , idealny pod gastronomię, sklep lub inne usługi. Lokal znajduje się w świetnej lokalizacji, blisko dworca pkp, co zapewnia duży przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jonkowo

Jonkowo(Zarośle + 21 km)

170 000 zł2 348 m² 72,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną - Jonkowo, ul. Urocza, osiedle Słoneczne Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2348 m2, położona w malowniczej miejscowości Jonkowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,91 m² 13 815,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kościuszki 92 w Olsztynie. Budynek w którym znajduje się mieszkanie zostało wybudowane w 2013 roku i usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

Działka rolna przy lesie Łąki Bratiańskie

Łąki Bratiańskie(Zarośle + 19 km)

80 000 zł3 015 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - działka rolna z warunkową możliwością zabudowy. Bez Planu Miejscowego. Graniczy z działkami rolnymi oraz zabudowanymi domami 1-rodzinnymi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kwidzyn(Zarośle + 18 km)

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Kwidzynie na czwartym piętrze przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zarośle

Zarośle,kujawsko-pomorskie

87 500 zł64 m² 1 356,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skorzystaj Z dopłaty MDM- nawet 35 000 zł I więcej! Oferta dostępna wyłącznie w Alfa Nieruchomości Mamy do zaprezentowania Lokal mieszkalny o pow. 64,50 m², położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanarkowa

Gutkowo,Olsztyn(Zarośle + 14 km)

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kanarkowej w Olsztynie (dzielnica Gutkowo). Lokalizacja Gutkowo to jedna z najbardziej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij